Powrót do aktualności

II Wadowickie „Kremówkogranie” – turniej scrabble

II Wadowickie Kremówkogranie

II Wadowickie Kremówkogranie.

28-29 stycznia 2023

Drugi rok z rzędu, dzięki ogromnemu zaangażowaniu Natalii Ogierman i Marty Majewskiej sezon scrabblowy zapoczątkowaliśmy w Wadowickim Centrum Kultury. 61 osób zdecydowało się przyjechać do WCK, w tym 5 debiutantów, i wziąć udział w tym wyjątkowym turnieju, który co do składu finalnego podium trzymał nas w napięciu do samego końca.

Organizatorki przygotowały dla uczestników również dodatkowe konkursy – na najdroższy wulgaryzm (podobnie jak rok temu), na najdroższe słowo z cząstką „UL” oraz na najdroższe słowo „od-owocowe”. Zwycięzcami odpowiednio zostali: Bartek MorawskiRafał WesołowskiArkadiusz Łydka. Najlepszym debiutantem, z końcowym wynikiem 5 zwycięstw, został Tadeusz Marek z Krakowa.

Skoro Wadowice kojarzą się z kremówkami, nie mogło zabraknąć tego przysmaku i na naszym turnieju. Osoba, która uzyskała najniższy wynik w danej rundzie, mogła w przerwie posilić się i nabrać energii przy pomocy wspomnianej słodkości ufundowanej przez Cukiernię “Wadowice”.

Zwycięzcami II Wadowickiego Kramówkogrania zostali: Paweł Mazurek – I miejsce; Łukasz Bobowski – II miejsce, Rafał Wesołowski – III miejsce.  Najlepszym debiutantem został – Tadeusz Marek z Krakowa. Gratulujemy!

Wadowickie Centrum Kultury © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content