ul. Teatralna 1, 34-100 Wadowice

Powrót do aktualności

Formularz zgłoszenia na zajęcia fakultatywne WUD!

ZAJĘCIA FAKULTATYWNE DLA STUDENTÓW WUD

  • Klub Młodego Architekta poniedziałek co dwa tygodnie, godz. 17:30 – 18:45 (oferta zarówno dla dzieci które już uczęszczały na takie zajęcia jak i dla nowych studentów) wiek 8 – 12 lat
  • Laboratorium Młodego Badacza  środa co dwa tygodnie, godz. 17:45 – 18:45 (oferta dla dzieci, które jeszcze nie korzystały z tych zajęć), wiek 6 – 9 lat
  • Pracownia Niesamowitości wtorek co dwa tygodnie, godz. 17:45 – 18:45  (oferta dla dzieci, które jeszcze nie korzystały z tych zajęć), wiek 6 – 9 lat
  • Mali Detektywi  wtorek co dwa tygodnie, 16:15 -17:15 (oferta zarówno dla studentów, którzy uczęszczali już na WUD oraz nowych studentów)
  • Inżynierzy na start środa co dwa tygodnie 16:15 -17:15 (oferta zarówno dla studentów, którzy uczęszczali już na WUD oraz nowych studentów)

Czas zajęć może ulec niewielkim zmianom ze względu na obecne wymogi sanitarne. Płatność semestralna (7 spotkań co dwa tygodnie) za zajęcia fakultatywne wynosi 120 zł dla studentów oraz 150 zł dla dzieci spoza Wadowickiego Uniwersytetu Dzieci. Zajęcia Pracowni Niesamowitości oraz Małych Detektywów oraz Laboratorium i Młodego Badacza nie będą się pokrywać. Odbędą się w naprzemienne tygodnie!!!

Ze względu na ograniczenia sal, zastrzegamy że dzieci będą przyjmowane na zajęcia według kryterium: pierwszeństwa zgłoszenia.
 

 UWAGA! W przypadku konieczności odwołania zajęć ze względu na COVID 19, Wadowickie Centrum Kultury będzie zwracać opłatę za nieprzeprowadzone zajęcia, proporcjonalnie za pełne miesiące.

Wysłanie formularza nie jest równoznaczne z dostaniem się na zajęcia. Każdy zgłaszający otrzyma wiadomość zwrotną. 

Wadowickie Centrum Kultury © 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content