Powrót do aktualności

Filmowe świętowanie dla dzieci i młodzieży. XX lecie Kina Centrum

Filmowe świętowanie dla dzieci i młodzieży. XX lecie Kina Centrum

Kino Centrum zaprasza dzieci i młodzież do wspólnego świętowania. Końcówka września w wadowickim Kinie zapowiada się bardzo filmowo, bo kino kończy 20. urodziny. Z tej okazji nie zapominamy o dzieciach i młodzieży. Niedziela – 24 września to właśnie seanse dla nich: „Titina”, „Lato, kiedy nauczyłam się latać”, warsztaty, niespodzianki i konkursy!

Już o godz. 10:30 nie lada gratka dla najmłodszych miłośników kina, film „Titina” – piękna animacja ze wspaniałą muzyką o niezwykłej przyjaźni inżyniera Umberto-  zajmującego się sterowcami i znalezionej przez niego suczki Titiny. Seans poprzedzą wspólne zabawy, animacje i konkursy. Na kolejny film: „Lato, kiedy nauczyłam się latać” : o godz. 13:00 zapraszamy młodzież. Wraz z dwunastoletnią Sofija odkryjemy uroki chorwackiej wyspy Hvar oraz rodzinne tajemnice. Przed filmem porozmawiamy z przedstawicielami Kino Szkoły, o tym – „Czy łatwo jest być nastolatkiem”. Nie zabraknie filmowych niespodzianek.

Po seansach młodzież od 9 do 13 roku życia może wziąć udział w warsztatach filmowych: „Wirtualna rzeczywistość – w teorii i praktyce”. Zbudujemy okulary 3D i odkryjemy zasady tworzenia wirtualnej rzeczywistości. Zapisy na warsztaty przez stronę: strefazajec.pl.

Czekamy na Was: będą filmy, niespodzianki, mnóstwo dobrej energii i radości!

Wadowickie Centrum Kultury © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content