Powrót do aktualności

Festiwal Przedszkolaków

Grupa dzieci trzymających kolorowe laurki

Wielki Festiwal Przedszkolaków!
Zapraszamy wszystkie przedszkola i oddziały przedszkolne do przygotowania programu artystycznego, z którym dzieci wystąpią na scenie (np. inscenizację bajki, układ taneczny, zespołowe lub indywidualne występy wokalne, muzyczne) podczas Festiwalu Przedszkolaków.
Wydarzenie odbędzie się 6 czerwca 2024 r. (czwartek) godz. 9.30 – 13.00 sala teatralna Wadowickiego Centrum Kultury.
W Festiwalu Przedszkolaków mogą wziąć udział przedszkola i oddziały przedszkolne miasta i gminy Wadowice. Maksymalna liczba uczestniczących w Festiwalu dzieci z każdego przedszkola to 25 osób. Czas prezentacji wynosi do 10 minut.

Karty zgłoszenia oraz zgody prosimy dostarczyć w terminie do 20 maja 2024 r. do Organizatora: Przedszkole Publiczne Nr 3 w Wadowicach, ul. Lwowska 24, 34-100 Wadowice.

Fistiwal Przedszkolaków

Festiwal Przedszkolaków to czas artystycznych zmagań i prezentacji talentów najmłodszych dzieciaków z Gminy Wadowice! To najprzyjemniejsze i najpiękniejsze wydarzenie roku odbędzie się już w czerwcu 2020! Jak co roku swoje talenty ujawnią przed liczną publicznością przedszkolaki z Gminy Wadowice.  

W przedszkolach przygotowania „idą pełną parą”: nauka tekstów, piosenek, ćwiczenie choreografii, próby. A to wszystko po to, aby jak najlepiej zaprezentować się 6 czerwca podczas wielkiej uroczystości. Przedszkolaki z gminy Wadowice mogą zaprezentować różne formy działalności artystycznej: teatralne, wokalne, muzyczne czy taneczne.

Karty zgłoszeń na „Festiwal Przedszkolaków” oraz podkłady muzyczne będzie można składać w wymienionych placówkach w maju 2020 r.

Organizatorem Festiwalu jest Przedszkole Publiczne Nr 3 w Wadowicach i Wadowickie Centrum Kultury

 
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Wadowickie Centrum Kultury © 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content