Festiwal Artystyczny – Talenty 2023

Festiwal Artystyczny - Talenty 2023

II etap eliminacji Festiwalu Artystycznego „Talenty 2023”

„Talent 2023” czeka na Ciebie!

Festiwal Artystyczny „Talenty 2023” to gratka dla miłośników wielu dziedzin artystycznych. Wśród dzieci, młodzieży a także dorosłych poszukujemy niezwykłych osobowości, utalentowanych tancerzy, malarzy, pisarzy, wokalistów, muzyków, aktorów czy recytatorów. Nagroda „Talent”, ale także możliwość wygrania udziału w profesjonalnych warsztatach czeka na najlepszych!

Udział w Festiwalu ma charakter dwustopniowy, zgłoszenia do I etapu przeprowadzają miejskie i gminne ośrodki kultury. Wadowicki Centrum Kultury prowadzi eliminacje na I etapie dla uczniów szkół podstawowych z Gminy Wadowice oraz Gminy Andrychów, dla uczniów ze szkół średnich oraz osób dorosłych z całego powiat.

Przed nami wiele godzin prezentacji artystycznych, emocji, wrażeń, pracy i przygotowań. Wszystko w wielkim celu, aby wśród dzieci, młodzieży i dorosłych wyłonić artystyczne perełki gminy, a dalej powiatu wadowickiego.

Od tego roku wprowadzamy kilka zmian! Pierwszą z nich jest obowiązkowa akredytacja na etapie powiatowym, w wysokości 15 zł od uczestnika, płatna po przesłaniu formularza. Kolejne to nagroda publiczności, która przyznawana będzie poprzez głosowanie/lajkowanie na wybraną prezentację w danej kategorii, zamieszczoną na profilu Facebook Wadowickiego Centrum Kultury. Kolejną nagrodą, którą będzie można zdobyć, oprócz oczywiście najważniejszego Talentu 2023, jest Grand Prix w kategoriach niescenicznych i osobno w kategoriach scenicznych – będzie to voucher na warsztaty.

 

 

Dziękujemy bardzo za wszystkie zgłoszenia do Festiwalu Artystycznego „Talenty 2023”. Za nami I etap eliminacji we wszystkich kategoriach. Do 13 marca czekaliśmy na zgłoszenia do II etapu i teraz przed nami wiele godzin pracy, przesłuchań aby wyłonić “Talenty 2023”.

Program eliminacji powiatowych przedstawia się następująco:

21 marca – eliminacje w kategorii TANIEC

22 marca – eliminacje w kategorii TEATR i RECYTACJA

23 marca – eliminacje w kategorii MUZYKA i WOKAL

24 marca – eliminacje w kategorii LITERATURA

Zapraszamy uczestników na konsultacje z jurorami na godz. 16:00

27 marca – eliminacje w kategorii SZTUKI PLASTYCZNE I SZTUKI WIZUALNE

Zapraszamy uczestników na konsultacje z jurorami na godz. 16:30

Szczegółowe programy prezentacji scenicznych w poszczególnych kategoriach będą pojawiały się na stronie na bieżąco.

Uroczysta Gala z wręczeniem statuetki „Talent 2023” oraz przyznanie nagrody Grand Prix w kategoriach niescenicznych i osobno w kategoriach scenicznych odbędzie się 2 kwietnia o godz. 16:00 w Sali teatralnej WCK.

Wadowickie Centrum Kultury © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content