ul. Teatralna 1, 34-100 Wadowice

Back to all Post

Eliminacje gminne zakończone!

Eliminacje gminne do Festiwalu Artystycznego TALENTY zakończone!

Tegoroczne przesłuchania gminne były nietypowe…
Z uwagi na wyjątkową sytuację tegoroczne eliminacje gminne odbyły się w formie online. Do
etapu gminnego do Wadowickiego Centrum Kultury wpłynęło łącznie 106 zgłoszeń w 9 kategoriach artystycznych! Zasypaliście nas nagraniami wokalnymi, instrumentalnymi, teatralnymi, recytatorskimi, tanecznymi, a także pracami fotograficznymi, plastycznymi i literackimi. Bardzo serdecznie wszystkim dziękujemy i cieszymy się, że mimo trudnej sytuacji poradziliście sobie z takim wyzwaniem! Dla kategorii: wokal, plastyka, literatura i fotografia musieliśmy powołać komisję kwalifikującą uczestników do etapu powiatowego, a uczestnicy z pozostałych kategorii takich jak: muzyka, recytacja, teatr, taniec i inne zostali zakwalifikowani automatycznie, gdyż limit miejsc nam na to pozwalał.

Otrzymaliśmy również zgłoszenia z pozostałych ośrodków kultury z powiatu wadowickiego.
Bardzo dziękujemy za współorganizację i sprawne przeprowadzenie eliminacji w swoich gminach wszystkim Gminnym Ośrodkom Kultury.

Równocześnie informujemy, że niestety planowane eliminacje powiatowe dla kategorii
scenicznych w dniach 24-25-26 listopada br. nie mogą się odbyć. Liczymy, że w pierwszej połowie grudnia będziemy mogli się z Wami spotkać na scenie Wadowickiego Centrum Kultury o czym będziemy informować na naszej stronie internetowej. Jeśli jednak nie będzie to możliwe, jurorzy dokonają ocen uczestników i przyznają nominację do nagrody „Talent 2020” na podstawie nagrań i przesłanych plików. Tym samym postanowiliśmy przesunąć koncert laureatów z 13 grudnia na wstępną datę 6 stycznia 2021 r.

Jest nam miło poinformować, że Starostwo Powiatowe podobnie jak w latach ubiegłych wsparło Festiwal Artystyczny „Talenty 2020” w postaci dofinansowania do wyjątkowych nagród – statuetek „Talent 2020”. Bardzo dziękujemy!

INNE:

IV grupa

Martyna Studnicka z Wadowic

MUZYKA:

I grupa

Klara Lempart z Wadowic

Antonina Majewska z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Wadowicach

II grupa

Zofia Polak z Wadowic

Olga Wojnarowska z Publicznej Szkoły Podstawowej SPSK w Stanisławiu Górnym

III grupa

Brak zgłoszeń

IV grupa

Julia Kosek z Wadowic

RECYTACJA:

I grupa

Aniela Piekarz z Katolickiej Szkoły Podstawowej na Kopcu

Zuzanna Kozioł z Publicznej Szkoły Podstawowej SPSK w Stanisławiu Górnym

Kornelia Faber z Publicznej Szkoły Podstawowej SPSK w Stanisławiu Górnym

II grupa

Aleksandra Wieczorek z Publicznej Szkoły Podstawowej SPSK w Stanisławiu Górnym

Igor Guzdek z Wadowic

III grupa

Brak zgłoszeń

IV grupa

Michał Talar z I Liceum Ogólnokształcącego w Andrychowie

Natalia Kłaput z I Liceum Ogólnokształcącego w Andrychowie

TEATR:

I grupa

Brak zgłoszeń

II grupa

Zuzanna Kosek z Wadowic

Dorota Rychlik z Publicznej Szkoły Podstawowej SPSK w Stanisławiu Górnym

Antonina Woźniak z Publicznej Katolickiej Szkoły Podstawowej na Kopcu

Milena Kwarciak ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Wadowicach

III grupa

Brak zgłoszeń

IV grupa

Iwona Smolec z I Liceum Ogólnokształcącego w Andrychowie

Zuzanna Kapela z I Liceum Ogólnokształcącego w Andrychowie

TANIEC:

I grupa

Liwia Marcol ze Studia Finezz w Wadowiach

Anna Szczerbik ze Studia Finezz w Wadowiach

Zofia Legień ze Studia Finezz w Wadowiach

II grupa

Amanda Kozina ze Studia Finezz w Wadowiach

Hanna Hajdyła ze Studia Finezz w Wadowiach

Aleksandra Słupska ze Studia Finezz w Wadowiach

Marlena Kwartnik z Publicznej Katolickiej Szkoły Podstawowej na Kopcu

III grupa

Anna Gurdek ze Studia Finezz w Wadowiach

Kamila Byrska ze Studia Finezz w Wadowiach

IV grupa

Zuzanna Szostok z I Liceum Ogólnokształcącego w Andrychowie

Komisja konkursowa zakwalifikowała do etapu powiatowego Festiwalu „Talenty 2020” następujące osoby:

I grupa wiekowa /klasy I-III/
KLARA LEMPART ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Wadowicach
II grupa wiekowa /klasy IV-VI/
WIKTORIA LATOCHA z Wadowic
PATRYCJA MLECZEK z Publicznej Katolickiej Szkoły Podstawowej na Kopcu
KAMILA NOWAK z Wadowic
OLIWIA JUSZCZAK z Publicznej Szkoły SPSK w Stanisławiu Górnym
III grupa wiekowa /klasy VII – VIII/
NATALIA MOĆKO ze Szkoły Podstawowej w Wysokiej
ANNA TRAFIAŁ ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Wadowicach
IV grupa wiekowa /szkoły średnie/
JULIA PŁASZCZYCA z I Liceum Ogólnokształcącego w Andrychowie
NIKOLA MIODOŃSKA z I Liceum Ogólnokształcącego w Andrychowie

Komisja konkursowa zakwalifikowała do etapu powiatowego Festiwalu „Talenty 2020” następujące osoby:

I grupa wiekowa /klasy I-III/
NATALIA BABICZ z Publicznej Szkoły Podstawowej SPSK w Stanisławiu Górnym
II grupa wiekowa /klasy IV-VI/
EMILIA WÓJCIK z Publicznej Katolickiej Szkoły Podstawowej na Kopcu
STEFANO MEDICI z Publicznej Szkoły Podstawowej SPSK w Ponikwii
III grupa wiekowa /klasy VII – VIII/
OLIWIER OPYRCHAŁ z Publicznej Szkoły Podstawowej SPSK w Stanisławiu Górnym
NADIA CHRAPLA z Publicznej Katolickiej Szkoły Podstawowej na Kopcu
IV grupa wiekowa /szkoły średnie/
NIKODEM KUDŁACIK z I Liceum Ogólnokształcącego w Andrychowie
KINGA SUCHANEK z I Liceum Ogólnokształcącego w Andrychowie
WIKTORIA URBAŃSKA z I Liceum Ogólnokształcącego w Andrychowie

Komisja konkursowa zakwalifikowała do etapu powiatowego Festiwalu „Talenty 2020” następujące osoby:

I grupa wiekowa /klasy I-III/
SZYMON HOMEL z Wadowic
II grupa wiekowa /klasy IV-VI/
KAMILA NOWAK z Wadowic
III grupa wiekowa /klasy VII – VIII/
ZOFIA ZAJDA ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Wadowicach
IV grupa wiekowa /szkoły średnie/
WIKTORIA GAWLIK z Wadowic
KACPER BRYZEK z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Wadowicach
JULITA BEDNARSKA z Kalwarii Zabrzydowskiej
MARZENA ZACZYŃSKA z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Wadowicach
MARIA LEŃCZOWSKA z Wadowic
NATALIA WYKRĘT z Wadowic
EMILIA GRZYB z z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie

Komisja konkursowa zakwalifikowała do etapu powiatowego Festiwalu „Talenty 2020” następujące osoby:

I grupa wiekowa /klasy I-III/
ALICJA KOSEK z Wadowic
LAURA GODZIK ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Wadowicach
II grupa wiekowa /klasy IV-VI/
ZUZANNA KOSEK z Wadowic
ANDRZEJ GUZDEK ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Choczni
ŁUCJA BACIA z Publicznej Szkoły Podstawowej SPSK w Stanisławiu Górnym
III grupa wiekowa /klasy VII – VIII/
KATARZYNA PORĘBSKA z Wadowickiego Centrum Kultury
ZOFIA WALASZEK z Publicznej Szkoły Podstawowej SPSK w Stanisławiu Górnym
IV grupa wiekowa /szkoły średnie/
EMILIA TALAGA z Wadowickiego Centrum Kultury
PAULINA CHORĄŻY z Lanckorony
MARIA SURZYN z Andrychowa
ANNA KRUCZAŁA z Ogniska Muzycznego „Skaylight Music” w Andrychowie
MARTYNA STUDNICKA z Wadowic
WIKTORIA URBAŃSKA z I Liceum Ogólnokształcącego z Andrychowa
EMILIA CHOLEWA z I Liceum Ogólnokształcącego z Wadowic

Protokół:PLASTYKA

Protokół:LITERATURA

Protokół:FOTOGRAFIA

Protokół:WOKAL

Wadowickie Centrum Kultury © 2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content