E-Kultura

E-kultura

E-kultura? Co to takiego? W tym miejscu znajdziesz wszystkie informacje o tym co dzieje się w wadowickiej "e-kulturze"!

Zapraszamy twórców i instytucje – tu zamieścimy Wasze propozycje.

Zapraszamy widzów - każdy znajdzie propozycje dla siebie.

E-kultura to nowe oblicze wadowickiej kultury w Internecie, którą chcemy tworzyć wspólnie! Wadowickie Centrum Kultury wychodzi z inicjatywą współdzielenia się pomysłami oraz linkami na wydarzania kulturalne w sieci, aby pozostać w ciągłym kontakcie z Wami.

Zapraszamy:

  • twórców oraz instytucje – chętnie zamieścimy informacje o Waszych działaniach (kontakt: angelika@wck.wadowice.pl)
  • widzów – zapewnimy Wam wiele inspiracji, pomysłów, aby każdy znalazł coś dla siebie

 

Najnowsze wydarzenia:

DOM KULTURY

Przenosimy swoje działania do sieci i w tym miejscu będziemy publikować najnowsze wydarzenia i internetowe akcje. Będzie różnorodnie i ciekawie: konkursy, wspomnienia, wyzwania i galerie, a w każdy poniedziałek pojawiać się będą e-warsztaty dla dzieci. Śledźcie nas na Facebooku i Instagramie WCK.

Nasze propozycje:

MUZEUM MIEJSKIE

Ruszamy z nowym cyklem. Śledźcie nas na Facebooku i Instagramie oraz zaglądajcie na naszą stronę internetową, bowiem co tydzień będzie się tam pojawiało coś nowego. Będzie trochę historii, ludowych tradycji i ciekawostek oraz zabaw i inspiracji. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Pogłębi swoją wiedzę na temat historii i tradycji naszego regionu a także będzie się świetnie bawił.

Nasze propozycje:

KINO CENTRUM

  • Kino „Centrum” przenosi swoje działania do sieci. Niedługo podzielimy sie z Wami znakomitą informacją, a póki co zachęcamy do obserwowania nas na Facebooku i Instagramie WCK. Tam znajdziecie archiwalne zdjęcia, propozycje filmowe i ciekawostki ze świata kina.

Nasze propozycje:

WIRTUALNA PLATFORMA mojeEkino.pl

Zapraszamy do oglądania filmów online przez wirtualną platformę MOJEeKINO.PL.  

MOJEeKINO.PL to innowacyjny na skalę światową projekt największego wirtualnego kina, w ramach którego w dedykowanych wirtualnych salach swoje repertuary będzie prezentować kilkadziesiąt kin arthouse’owych z całej Polski – od Bochni po Darłowo i od Sokołowa Podlaskiego do Gorzowa Wielkopolskiego, w tym wadowickie kino Centrum. MOJEeKINO.PL to platforma, której celem jest promocja kina artystycznego, którego próżno szukać na popularnych platformach streamingowych, a za którym tęsknią wytrawni widzowie kin studyjnych. Pod jednym adresem dajemy możliwość kilkudziesięciu niezwykle różnorodnym kinom na przygotowywanie własnego, unikatowego programu dopasowanego do potrzeb widzów.

Wybierzcie kino Centrum i oglądajcie! Będzie nam bardzo miło!

PROJEKT "RECEPTA NA KULTURĘ"

„Recepta na kulturę” jest odpowiedzią Wadowickiego Centrum Kultury na sytuację kryzysową i konieczność przeniesienia działalności do internetu. Udział w projekcie pozwoli WCK na przygotowanie wirtualnego zwiedzania wystawy „Wadowice, miasto w którym wszystko się zaczęło” oraz zorganizowanie szeregu tematycznych wydarzeń: od projektu fotograficznego dla mieszkańców, przez teatralną kampanię społeczną, spotkania podróżnicze, kreatywne zajęcia aż po cykl koncertów nawiązujących do wydarzeń, które w tym roku nie mogą się odbyć. A to wszystko po to aby urozmaicić nasze działania w sieci i pozostać z Wami w kontakcie!

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu “Kultura w sieci”

 

W tym tygodniu polecamy:

Muzyka

Waszej uwadze zostawiamy twórczość Blanco White’a –  brytyjskiego piosenkarza i autora tekstów.

Nowy projekt WCK:

Czekamy też na Wasze propozycje i rekomendacje nie tylko muzyczne!​

Wadowickie Centrum Kultury © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content