ul. Teatralna 1, 34-100 Wadowice

Dzień Tańca

Nadchodzi święto wszystkich tancerzy! Kochasz taniec i razem ze swoim zespołem chcesz wziąć udział w dniu tańca? W tym roku możesz to zrobić bez wychodzenia z domu!

Dzień Tańca, od wielu lat gromadzi na scenie WCK setki tancerzy z całego powiatu. W tym roku ze względu na obostrzenia i reżim sanitarny przegląd tancerzy nie będzie mógł się odbyć w tradycyjnej formie. Chcemy jednak, dać tancerzom możliwość celebracji tego ważnego dnia a przede wszystkim wzięcia udziału w konkursie, który pozwoli im rozwinąć swoją pasję i zaprezentować talent! Dlatego zapraszamy do udziału w Dniu Tańca online!

Wszystkie zespoły taneczne oraz duety z powiatu wadowickiego zapraszamy do przesyłania nagrań występów, które zostaną ocenione przez profesjonalne jury. Ale to nie wszystko! W tym roku do udziału w Dniu Tańca zapraszamy także dorosłych i seniorów całej Polski!

Wyniki ogłoszone zostaną już 24 kwietnia na naszej stronie internetowej oraz profilu FB!

Jak wziąć udział w konkursie? Zasada jest prosta! Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, opłacić akredytację, a później zgodnie z instrukcją w regulaminie wysłać nagrany filmik.

Wyniki 2021

 

W tym roku epidemia pokrzyżowała nam plany… Organizowany od kilku lat Dzień Tańca tym razem nie mógł się odbyć w tradycyjnej formie… Mimo, że nie udało nam się spotkać na scenie Wadowickiego Centrum Kultury zespoły taneczne z powiatu wadowickiego stanęły na wysokości zadania! Do Dnia Tańca online zgłosiło się aż 29 zespołów i duetów reprezentowanych przez 231 uczestników!

Zachęcamy do obejrzenia filmu z werdyktem!

JURY 2021

Adrian Kulig

Dyrektor Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych „Talenty Małopolski”, dyplomowany instruktor tańca, choreograf, sędzia Polskiej Sekcji CIOFF.

Katarzyna Migała

Choreograf i nauczyciel tańca współczesnego, założycielka Teatru Tańca DF, prezes Stowarzyszenia Teatr Tańca DF. Ukończyła pedagogikę kulturalno-oświatową na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie w Kulturze na UJ w Krakowie.

Robert Chodara

Instruktor i choreograf tańca. Wykładowca i opiekun merytoryczny na kursie instruktorskim w Krakowie. Swoją taneczną wiedzę zdobywał na wielu warsztatach i w wielu szkołach tańca w Polsce a także w Mediolanie i Los Angeles. Instruktor w szkole tańca Wena w Krakowie.

Sponsorem nagród dla uczestników było Starostwo Powiatowe w Wadowicach.
Logo powiatu wadowickiego - biały orzeł na czerwonym tle. W szponach trzyma dwa klucze: jeden biały, drugi złoty.

Wadowickie Centrum Kultury © 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content