ul. Teatralna 1, 34-100 Wadowice

Powrót do aktualności

Dzień Tańca w tym roku online!

Cztery tańczące na scenie baletnice w białych strojach
Nadchodzi święto wszystkich tancerzy! Kochasz taniec i razem ze swoim zespołem chcesz wziąć udział w dniu tańca? W tym roku możesz to zrobić bez wychodzenia z domu!

Dzień Tańca, od wielu lat gromadzi na scenie WCK setki tancerzy z całego powiatu. W tym roku ze względu na obostrzenia i reżim sanitarny przegląd tancerzy nie będzie mógł się odbyć w tradycyjnej formie. Chcemy jednak, dać tancerzom możliwość celebracji tego ważnego dnia a przede wszystkim wzięcia udziału w konkursie, który pozwoli im rozwinąć swoją pasję i zaprezentować talent! Dlatego zapraszamy do udziału w Dniu Tańca online!

Wszystkie zespoły taneczne oraz duety z powiatu wadowickiego zapraszamy do przesyłania nagrań występów, które zostaną ocenione przez profesjonalne jury. Ale to nie wszystko! W tym roku do udziału w Dniu Tańca zapraszamy także dorosłych i seniorów całej Polski! 

Na laureatów konkursu będą czekały nie tylko nagrody ale także możliwość zaprezentowania się na scenie WCK już 24 kwietnia!

Jak wziąć udział w konkursie? Zasada jest prosta! Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, opłacić akredytację, a później zgodnie z instrukcją w regulaminie wysłać nagrany filmik.

Uwaga: w tym roku wprowadzona zostaje opłata akredytacyjna wynosząca 15 zł za duet, 30 zł za zespół (zespoły dziecięce, młodzieżowe), 40 zł zespoły z kategorii wiekowej – dorośli. Na zgłoszenia czekamy do 11 kwietnia!

Wadowickie Centrum Kultury © 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content