Zapraszamy na wyjątkową Dyskotekę Andrzejkową, która odbędzie się 30 listopada o godzinie 20:00! To doskonała okazja, aby pożegnać jesień w rytmie najlepszej muzyki i przywitać nadchodzący sezon zimowy w świetnej atmosferze.
Wieczór poprowadzi DJ Bartek Kurnik, znany z doskonałego wyczucia klimatu imprezowego i umiejętności rozkręcania parkietu. Podczas imprezy usłyszymy klasyczne hity, aż po najnowsze przeboje – każdy znajdzie coś dla siebie!
W cenie 180 zł za osobę zapewniamy pełną oprawę kulinarną, abyście mogli cieszyć się imprezą bez ograniczeń. W ramach menu oferujemy:
– dwa dania gorące, które rozgrzeją i dodadzą energii do tańca,
– bufet kawowo-herbaciany, dostępny przez całą noc, aby każdy mógł sięgnąć po filiżankę aromatycznej kawy lub ulubionej herbaty,
– coś na słodko, dla miłośników deserów i słodkich przekąsek,
– zimną płytę z różnorodnymi przekąskami, które będą idealnym uzupełnieniem wieczoru,
– wodę, aby utrzymać odpowiednie nawodnienie podczas tańca.
To wieczór pełen zabawy, tańca i smakołyków, który na długo zostanie w Waszej pamięci! Andrzejki to magiczny czas, pełen tradycji i wróżb – niech ta impreza będzie dla Was niezapomnianym przeżyciem, pełnym radości i pozytywnej energii.
Rezerwujcie miejsca już dziś i dołączcie do nas na tę niezapomnianą imprezę!
Zakup biletów wyłącznie w kasie WCK.
Bilety w cenie 180 zł za osobę.