Aktualności

Aktualności

Zawody sportowe dla studentów UTW!


Po zeszłorocznych pozytywnych wrażeniach zapraszamy do uczestnictwa w dwóch olimpiadach. W roku ubiegłym delegacja studentów WUTW uczestniczyła w Ogólnopolskiej Senioriadzie na Podhalu, która odbywa się  w Rabce Zdrój oraz w letniej Ogólnopolskiej Olimpiadzie Sportowej UTW w Łazach.

W obu wydarzeniach mogą uczestniczyć osoby powyżej 50 roku życia. W 2018 roku Senioriada Zimowa odbędzie się 26-27 lutego, natomiast Olimpiada w Łazach również w maju 2018 r.

Zachęcamy do zapoznania się z dyscyplinami. jedna osoba może brać udział tylko w jednej dyscyplinie w danej Rabce Zdrój i w jednej w Łazach. Często w jednej dyscyplinie uwzględniany jest podział wiekowy i określana maksymalna liczba zawodników. Listy z konkurencjami znajdują się w załącznikach. Zapisać można się w sekretariacie WCK na konkretna dyscyplinę. Prosimy o przemyślany wybór, gdyż deklaracja ta jest ostateczna i tak tworzone będą drużyny na konkretną olimpiadę.

Załączniki:

  • lista zawodów / karta zgłoszenia - Łazy
  • lista zawodów / karta zgłoszenia - Rabka Zdrój
  • 1. Spotkanie Rady WUTW!

    26.01 o godzinie 14:00 odbędzie się comiesięczne spotkanie Rady WUTW. Podczas spotkania omówione zostaną propozycje i sugestie studentów oraz zostaną podjęte decyzje odnośnie zajęć dodatkowych w semestrze letnim.

    .Zakończenie semestru zimowego!

    Przypominamy, że 31.01 kończy się semestr zimowy WUTW. Z tego powodu przypominamy o konieczności uzupełnienia indeksów o podpisy prowadzących, potwierdzające zaliczenie przedmiotu. Uzupełnione indeksy należy złożyć u koordynatora WUTW do 25.01.