Wadowicki Uniwersytet Trzeciego Wieku

Wadowicki Uniwersytet Trzeciego Wieku

wutw

Koordynator projektu: Jagoda Bogdanowska (tel. 33 82 331 56 w. 104) lub mail: jagoda@wck.wadowice.pl

Wadowicki Uniwersytet Trzeciego Wieku złączył w ubiegłym roku akademickim ponad dwustu studentów, których zintegrowała chęć rozwijania swojej wiedzy, zainteresowań i poznawania grona nowych znajomych. Studenci uczestniczyli w zajęciach, wykładach, wspólnych wycieczkach, spotkaniach z interesującymi ludźmi czy warsztatach tematycznych


Zachęcamy do uczestnictwa w Uniwersytecie przede wszystkim tych którzy jeszcze się wahają czy warto wyjść z domu. W przyjaznej atmosferze i koleżeńskim gronie, odmieniamy szarą codzienność na emeryturze, poprzez szereg zajęć i warsztatów, wydarzeń kulturalnych, wykładów i spotkań.

Zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach i wykładach w nowym roku 2017/18. Zapisy dla studentów WUTW, którzy pozytywnie zaliczyli semestr letni, rozpoczną się 1 września i potrwają do 8 września. Zapisy dla osób spoza WUTW będą trwały od 9 do 15 września 2017 roku.


Zajęcia dostępne są w 3 blokach:

  1. blok teoretyczny: comiesięczne (1 raz w miesiącu) wykłady naukowe oraz spotkania tematyczne;
  2. blok warsztatowy: zajęcia ruchowe, warsztaty komputerowe, język angielski (poziom podstawowy i kontynuacja), zajęcia wokalne, gimnastyka mózgu, warsztaty Rękodzieła Artystycznego, zajęcia plastyczne, sekcja turystyczno – sportowa, warsztaty taneczne, zajęcia relaksacyjne z elementami jogi i pilatesu, język niemiecki;
  3. blok integracyjny: zabawy taneczne, wycieczki, ogniska, wydarzenia kulturalne w ofercie Wadowickiego Centrum Kultury.

Pliki do pobrania:

    Galeria zdjęć

  • taniec
  • Taniec.JPG
  • taniec1.jpg