Jury 62. OKR - sylwetki

Jury 62. OKR - sylwetki

Jury 62. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego - Wadowice 2017


jury okrJoanna Jucha - aktorka, absolwentka PWST we Wrocławiu, aktualnie współpracuje z Teatrem Syrena w Warszawie, gdzie możemy oglądać ją w spektaklu „Dzieci z Bullerbyn” w reżyserii Krzysztofa Jaślara oraz z Teatrem Druga Strefa w Warszawie. W PWST we Wrocławiu była asystentką Mirosławy Lombardo na przedmiocie „Interpretacja wiersza”. Studentką Intensive Erasmus Program na Uniwersytecie w Sienie i dwukrotna uczestniczka Międzynarodowego Festiwalu Ensemble i odbywających się na nim Warsztatów Aktorskich im. Jerzego Grzegorzewskiego. Członkini i założycielka grupy RETRO-spekcja z którą pod opieką Beaty Fudalej stworzyła muzyczny spektakl „Pamiętasz, była miłość”.


jury okrTadeusz Dylawerski -  aktor, lalkarz, mim, pedagog teatru i cyrku; ukończył studia na Wydziale Lalkarskim PWST we Wrocławiu .


jury okrMateusz Dewera - aktor, reżser, ukończył studia na Wydziale Aktorskim PWST w Krakowie, w latach 2002-2007 współpracowałem z Teatrem Polskim we Wrocławiu oraz Bagatela w Krakowie. Od piętnastu lat związany z krakowskim programem rozrywkowym "Spotkanie z Balladą", z którym zagrał ponad 900 spektakli estradowych na terenie całej Polski, oraz w USA i Kanadzie. Od 2010r. prowadzi zajęcia sceniczne w Szkole Aktorskiej Art-Play w Katowicach. W wolnej chwili napastnik Hokejowej Reprezentacji Artystów Polskich.