Back to all Post

Dodatkowy koncert Andre Rieu

W związku z wprowadzeniem żółtej strefy w powiecie wadowickim i zmniejszeniem dozwolonej liczby widzów, Kino Centrum w Wadowicach wprowadza ograniczenia.

W czwartek (1.10) w związku z kolejnym rekordowym przyrostem dobowym zakażonych koronawirusem, podczas  konferencji prasowej wiceminister zdrowia Waldemar Kraska poinformował o zaktualizowanej liście powiatów, w których obowiązują dodatkowe obostrzenia w związku ze wzrostem liczby zakażeń w tych regionach. Od soboty (3.10) w żółtej strefie znalazł się powiat wadowicki.

W związku z wprowadzeniem żółtej strefy w powiecie wadowickim i zmniejszeniem dozwolonej liczby widzów, Kino Centrum w Wadowicach wprowadza dodatkowy pokaz koncertu Andre Rieu w niedzielę (4.10) o godzinie 19:00. Część biletów zakupionych na godzinę 16:00 zostanie automatycznie przebukowana na godzinę 19:00 – osoby których dotyczy ta zmiana (zakupiły bilety jako ostatni)  zostaną poinformowane telefonicznie lub mailowo. Ponieważ koncert ten cieszy się dużą popularnością, a w kinie może być teraz tylko 90 osób, została uruchomiona sprzedaż biletów na dodatkowy seans, który zaplanowano na godzinę 19:00.

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content