Kino Centrum w Wadowicach, ul. Teatralna 1

Powrót do aktualności

Debiut reżyserski Viggo Mortensena

Na zdjęciu zbliżenie na twarz mężczyzny w średnim wieku. Mężczyzna wygląda na zmartwionego. Ma na sobie błękitną koszulę.

Choć kina zamknięte, już w ten piątek na platformie MOJEeKINO premiera, którą trzeba zobaczyć! To olśniewający debiut reżyserski Viggo Mortensena, w którym trzykrotnie nominowany do Oscara aktor nie tylko stanął po drugiej stronie kamery, ale także zagrał główną rolę i napisał scenariusz oraz muzykę do filmu. “Jeszcze jest czas” to chwytająca za serce opowieść o relacjach rodzinnych i różnych odcieniach miłości, które bliskie są każdemu z nas. Premierowo będzie można obejrzeć już w ten weekend (26-28 marca), tylko na platformie MOJEeKINO!

W ostatnich miesiącach Viggo Mortensen otrzymał prestiżową Nagrodę Donostia w San Sebastian za całokształt twórczości, było nominowany do Europejskiej Nagrody Filmowej dla Najlepszego Aktora, a jego debiut reżyserski Jeszcze jest czas znalazł się w zeszłorocznej oficjalnej selekcji Festiwalu w Cannes. Teraz nareszcie może zobaczyć ten poruszający, pełen emocji film – już w ten weekend, tylko na MOJEeKINO!

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content