Powrót do aktualności

Czesław Mozil solo – koncert “Przy Lampce”

Plakat koncertu Czesława Mozila w WCK."

Zapraszamy 11 marca o godz. 19:00 do  WCK na występ duńsko-polskiego piosenkarza – Czesława Mozila. Muzyk, autor tekstów, kompozytor, akordeonista, aktor dubbingowy
i osobowość telewizyjna – człowiek wielu talentów. Marcowy występ będzie swoistym połączeniem koncertu i monodramu. Publiczność usłyszy stare, znane piosenki Mozila oraz te pochodzące z nowej płyty #IDEOLOGIAMOZILA. To jego pierwsza,  w 100 procentach autorska płyta. 

Czesław Mozil Solo to przewrotna, bardzo zabawna, muzyczno – liryczna podróż, w którą wkomponowane są największe hity artysty. Wyjdźcie z domu! Nie możecie tego przegapić!

W programie są  piosenki z nowej płyty  #IDEOLOGIAMOZILA, która ma swoją premierę 19 listopada ubiegłego roku, a także piosenki stare, zarówno te bardziej jak i mniej znane.

„#IDEOLOGIAMOZILA” to album bardzo osobisty, zbiór obserwacji świata, ale i najbliższego otoczenia. To zamknięty w 12 piosenkach manifest ważnych dla Czesława Mozila spraw i wartości.

Jak mówi Czesław Mozil: „#IDEOLOGIAMOZILA” to także płyta, która jest moją osobistą walką
z kompleksem pisania po polsku. To pierwsza płyta, do której teksty napisałem w większości samodzielnie. Jako emigrant, wychowany na duńskiej ziemi, zawsze odczuwałem tremę pisząc po polsku. Tym razem podjąłem tę walkę z własnymi strachami, co było jak katharsis. Mam 42 lata, jestem wykształconym muzykiem, z dyplomem Duńskiej Królewskiej Akademii Muzycznej w Kopenhadze,
ale przede wszystkim jestem prostym grajkiem, który kocha stać na scenie”.  

Za produkcję albumu „#IDEOLOGIAMOZILA” odpowiada znany i ceniony w świecie hip-hopu Matheo, wokale nagrał i zmiksował Marcin Bors.

Ze względu na frekwencję koncert jest przeniesiony do sali kameralnej WCK. W przepadku przeniesienia koncertu z sali teatralnej WCK do sali kameralnej numeracja biletów nie będzie obowiązywać.

Bufet  podczas koncertu zapewnia Galicjanka

11 marca 2022 r., godz. 19:00 

Bilety: 50 zł i 60 zł w dniu koncertu. Dostępne w kasach WCK i na stronie: www.wck.wadowice.pl

 

Wadowickie Centrum Kultury © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content