Powrót do aktualności

„Czarna Rękawiczka”- Kabaret dla studentów WUTW

Kabaret dla studentów WUTW

W Wadowickim Centrum Kultury specjalnie dla studentów Wadowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, wystąpi Kabaret „Czarna Rękawiczka” w UTW po sąsiedzku, bo z Oświęcimia. Studenci zaprezentują 28 listopada (poniedziałek) o godz. 17:00 w sali kameralnej, skecze z jubileuszowego programu „Kochajmy się”.

Kabaret „Czarna Rękawiczka” powstał w październiku 2011 roku przy działającym               w Oświęcimskim Centrum Kultury Uniwersytecie III Wieku. Celem głównym Kabaretu była aktywizacja seniorów, rozwijanie ich pasji i realizacja scenicznych marzeń jej członków.    Kabaret liczy 15 osób: pasjonatów sztuki estradowej. Założycielem Kabaretu była Łucja Jurys, którą w 2018 roku zastąpiła Małgorzata Zakutyńska. Do dnia dzisiejszego miało miejsce 10 premier.

W poniedziałkowe popołudnie będzie można zobaczyć program „ Kochajmy się”, który powstał na 10- lecie istnienia. Kabaret korzysta z bogactwa klasyki kabaretu polskiego i polskiej muzyki rozrywkowej. W tworzeniu programów mają udział wszyscy uczestnicy. „Czarna Rękawiczka” brała udział w licznych przeglądach teatralnych dla seniorów oraz uświetniała wiele imprez i uroczystości w Oświęcimiu  oraz w miastach zaprzyjaźnionych z Oświęcimskim Uniwersytetem III Wieku.

Darmowe wejściówki do odebrania w sekretariacie WCK.

Wadowickie Centrum Kultury © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content