
Jerzy Arsoba „Wielka portugalska pętla”
Zapraszamy do Klubu Podróżnika 19 maja na spotkanie z Jerzym Arsobą i na opowieść o pieszej wędrówce wokół Portugalii.

Zapraszamy do Klubu Podróżnika 19 maja na spotkanie z Jerzym Arsobą i na opowieść o pieszej wędrówce wokół Portugalii.

Zapraszamy 21 kwietnia na opowieść o pełnych przygód wyprawach w głąb Indii. Podróżach przez slumsy, luksusowe restauracje, Himalaje, wioski i Indyjskie metropolie…

Zapraszamy 17 marca do Klubu Podróżnika z Tomaszem Owsianym. Podczas pięciomiesięcznej podróży podjął pierwszą w Polsce próbę dogłębnego opisu
tego fragmentu świata.

Sonia Bała w Pakistanie spędziła 6 tygodni, przemierzając kraj niemal wyłącznie autostopem. Zapraszamy 17 lutego o godz. 18:00 do Klubu Podróżnika.

Zapraszamy 9 grudnia na Klub Podróżnika „Bez Paszportu” z Zuzanną Wójcińską, która spędziła kilka miesięcy w Dharamsali.

18 listopada Mikołaj Janik, wadowiczanin, reżyser, i dokumentalista opowie o swojej podróży dookoła świata. Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

Po długiej przerwie ponownie zapraszamy do WCK na spotkanie w ramach Klubu Podróżnika „Bez Paszportu”, które odbędzie się 21 października 2021 r. o godz. 18:00 w sali kameralnej WCK. Na wspólną podróż do Indochin zabierze nas Piotr Wnuk!

Zapraszamy na kolejne spotkanie w Klubie Podróżnika “Bez Paszportu”, które odbędzie się 15 października 2020 r. o godz. 18:00 w sali kameralnej WCK.

Bartek Sabela przez miesiąc podróżował po Południowym Kivu wraz z ludźmi zajmującymi się skupowaniem diamentów. Był w kopalniach i przy transakcjach, opowie o gorączce złota i górnikach, którzy je znajdowali oraz o tym, z jakimi niebezpieczeństwami się to wiąże.
29 1050 1445 1000 0023 5760 4020
Wadowickie Centrum Kultury © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności