Powrót do aktualności

Bony prezentowe i vouchery do kina

Bony prezentowe i vouchery do kina w WCK

Zachęcamy do zakupu voucherów do Kina Centrum i bonów prezentowych na imprezy kulturalne organizowane przez WCK.

Oferta bonów, w kilku nominałach, jest skierowana do osób szukających niekonwencjonalnego pomysłu na prezent dla członków rodziny,  przyjaciół czy kolegów z pracy.  Można nimi opłacić każde wydarzenie kulturalne w WCK: spektakl, film czy koncert. Bony o wartościach 50, 100, 150 i 200 zł są ważne 365 dni od dnia zakupu. Można wykorzystać je do ostatniej złotówki jak również dopłacić do nich, po przekroczeniu wartości bonu. Bony prezentowe sprzedawane są wyłącznie za gotówkę!!!

Zachęcamy również osoby prywatne jak i zakłady pracy do zakupu jednorazowych voucherów do kina Centrum. Uprawniają one do skorzystania z dowolnie wybranego seansu, w dogodnym dla siebie terminie, w okresie trzech miesięcy od daty zakupu. Cena uzależniona jest od ilości  zakupionych voucherów.

Dla miłośników kina mamy do nabycia karnety na środowe seanse w kinie konesera, w cenie 40 zł.  Voucher – karnet, przeznaczony jest dla jednej osoby i uprawnia do udziału w pięciu dowolnie wybranych seansach w ramach cyklu „środAwisko ”, w terminie trzech miesięcy od daty zakupu, gdzie piąty seans jest gratisowy.

Bony prezentowe i vouchery są dostępne w sekretariacie WCK oraz kasie kina Centrum. Mogą być świetnym prezentem z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia jak również na inną okazję dla każdego kto lubi obcować z kulturą.  

Wadowickie Centrum Kultury © 2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content