ul. Teatralna 1, 34-100 Wadowice

Powrót do aktualności

Bajkowy Koncert Sylwii Przetak z zespołem

Na zdjęciu widzimy Sylwię Przetak

fot. Borys Kozielski 

Wokalistka Studia Accantus wystąpi z zespołem na deskach sceny teatralnej WCK już 14 marca 2021 r. o godzinie 16:00. Sylwia Przetak przeniesie nas w bajkowy klimat wykonując piękne i znane utwory z takich bajek jak Vainana, Pokahontas, Piękna i Bestia, Kraina Lodu itp.

 

Będzie to magiczna podróż po krainie najpiękniejszych kompozycji z filmów Walta Disneya oraz znanych Musicali. Podczas koncertu widzowie usłyszą takie piosenki jak „Pół kroku stąd”, „Kolorowy Wiatr”, „Tej historii bieg”, „Mam tę moc”, „Ta melodia gra we mnie” jak i wiele innych. Koncert przeznaczony jest dla fanów bajkowych utworów, które uwielbiają zarówno starsi jak i najmłodsi.

 

Sylwia Przetak rozwijała swoje umiejętności wokalne przy Studiu Artystycznym Metro, następnie w Teatrze N.O.R.A. oraz w PSM im. F Chopina w Warszawie na wydziale – Wokalistyka Estradowa. Występowała jako chórzystka programu muzycznego: „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Frontmenka zespołu „Syreny”. Współpracowała z artystami polskiej sceny muzycznej m.in: Kasią Cerekwicką, Marylą Rodowicz czy Sławkiem Uniatowskim. Próbowała swoich sił również w dubbingu.

Bilety w cenie 30 zł – dorośli, 20 zł – dzieci (do 13 r.ż.) – https://wckwadowice.pl/MSI/OrderTickets.aspx?event_id=6050

Koncert zostanie zrealizowany przy zachowaniu aktualnych przepisów sanitarnych.

Wadowickie Centrum Kultury © 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content