Powrót do aktualności

Artystyczna Majówka Studentów WUTW

Artystyczna Majówka Studentów WUTW

12 maja, godz. 18:00, sala teatralna

Zapowiada się niezwykle interesujące popołudnie z twórczością studentów Wadowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Po całym roku swojej pracy, ćwiczeń i twórczych działań każdy będzie mógł podziwiać efekty taneczne, plastyczne, wokalne i rękodzielnicze.

Zapraszamy studentów oraz miłośników i sympatyków wadowickiego UTW na wspólną Majówkę Artystyczną. Od godz. 18:00 na scenie teatralnej zaprezentuje się grupa wokalna z instruktorką Izabelą Bąk, grupa taneczna „AleBabki” z Kingą Baran. Gościnnie wystąpi zespół VOLTa oraz Stanisław Czechowicz. Po części artystycznej nastąpi uroczysty wernisaż wystawy malarskiej i rękodzieła artystycznego. Prace malarskie powstawały pod okiem Anety Lachendro, a dzieła rąk pod okiem Danuty Biernat.

Na zakończenie o godz. 20:00 gościnnie zaprezentuje się grupa wokalna studentów UTW z Kęt ze swoim Widowiskiem Muzycznym pt. „Wspomnień Czar”. Za sprawą  krótkich dialogów i licznych piosenek z tamtej epoki widzowie przenoszą  się do „szalonych lat  dwudziestych  ubiegłego wieku, do świata  eleganckich dam i szarmanckich gentelmenów”. 40 minutowe widowisko (nagrodzone owacjami na stojąco) oddaje klimat tamtych lat, zachwyca ciekawą interpretacją epoki, pięknymi kostiumami oraz aranżacją wzbogaconą prezentacją multimedialną. Program prezentowany był podczas Jubileuszu 10 – lecia UTW w Domu Kultury w Kętach oraz w Oświęcimskim Centrum Kultury na zaproszenie UTW Oświęcim i GOK Wilamowice jako odrębne widowiska muzyczne.

„Wspomnień Czar” – czas trwania 50 minut. Repertuar to przedwojenne piosenki w własnej aranżacji i oprawie.

 

Wstęp wolny!

Wadowickie Centrum Kultury © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content