PORUSZ TO! Animacja poklatkowa

ANIMACJA POKLATKOWA

Warsztaty poświęcone animacji poklatkowej (wycinanka, plastelina, rysunek).

Uczestnicy poznają różne możliwości kreowania swoich własnych animowanych światów. Stworzą filmy rysunkowe, animacje plastelinowe i papierowe począwszy od wstępnego pomysłu, scenariusza, storyboardu, po wykonanie elementów ruchomych i ostateczną realizację oraz udźwiękowienie. Dzięki nowemu programowi na zajęcia mogą uczęszczać zarówno nowi chętni jak i dzieci, które uczęszczały już za zajęcia.

Zajęcia będą odbywać się średnio co dwa tygodnie (7 spotkań w I semestrze, 8 spotkań w II semestrze).

Cena: 120 zł za semestr studenci WUD/ 150 zł za semestr dzieci spoza WUD.

Natalia Melzer – Grafik, designer, specjalność́ sztuki audiowizualne. Twórczyni i koordynatorka projektów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży realizowanych w najróżniejszych instytucjach kultury i nie tylko.

Zajmuje się̨ ilustracją, projektowaniem i animacją. Specjalizuje się w projektowaniu ilustracyjnym, łączącym ilustracje i projekt graficzny. Tworząc koncepcje wizualne za pomocą̨ komputerowych programów graficznych lub ręcznie, stara się przekazywać́ pomysły, które inspirują, informują i przyciągają odbiorców.

Swoją pasją z przyjemnością zaraża młodszych i starszych uczestników warsztatów i zajęć artystycznych. Pracując z dziećmi stawia na proces twórczy i przyjemność płynącą z samej realizacji zadania, nauka odbywa się tylko i wyłącznie poprzez zabawę.

Wadowickie Centrum Kultury © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content