Powrót do aktualności

Andrzej Sikorowski w Wadowicach

Andrzej Sikorowski

Dwóch artystów, gitary i poetycki śpiew!

Dla wielu może to być sentymentalna podróż, muzyczne ukojenie czy przyjemnie spędzony wieczór z dawką dobrego humoru – tak zapowiada się koncert wieńczący rok akademicki 2021/22. Na wadowickiej scenie wystąpi Andrzej Sikorowski, znany ze swojej solowej twórczości, a także występów z zespołem Pod Budą. Towarzyszyć mu będzie gitarzysta – Jacek Królik.

Kto nie zna takich przebojów jak: „Bardzo smutna piosenka retro”, „Nie przenoście nam stolicy do Krakowa” czy „ Okno na Planty”, które przywołują moment zadumy, chwile nostalgii czy uśmiech na  ustach. Te przeboje zaśpiewa i zagra męski duet 30 maja, w sali teatralnej WCK o godz. 18:00!

Andrzej Sikorowski urodzony w Krakowie, absolwent wydziału filologii polskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Autor piosenek, wokalista, gitarzysta, lider Grupy Pod Budą i twórca większości jej piosenek. Napisał kilkaset utworów nagranych na kilkunastu płytach złotych i platynowych. Jego piosenki znają pokolenia, swoja twórczość związał z zespołem Pod Budą ale także wykonuje projekty muzyczne ze swoja córką Mają oraz solo!

Koncert wieńczy całoroczną naukę, zaangażowanie i pracę studentów wadowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Dlatego też seniorzy mogą zakupić bilety w niższej cenie – 25 zł/ 30 zł w dniu koncertu.

30 maja 2022 r. o godz. 18:00

Bilety dla studentów WUTW  25 zł do nabycia wyłącznie w sekretariacie WCK do 20 maja 2022 z możliwością wyboru miejsc w pierwszych rzędach.

Bilety dla osób spoza WUTW – 50 zł/60 zł w dniu koncertu.

Wadowickie Centrum Kultury © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content