Akademia Tańca dla Dorosłych

Akademia Tańca dla Dorosłych

Grupy dla dorosłych

LATINO SOLO GRUPA HOBBY

Instruktorka: Joanna Bodzioch

Zajęcia stworzone specjalnie z myślą o kobietach, które pragną oderwać się od codzienności przy latynoskich, kubańskich, brazylijskich rytmach oraz nabyć umiejętności płynnego poruszania biodrami, poprawić kondycję i koordynację ruchową. Każde spotkanie to ciekawa choreografia, składająca się z kroków tańców latynoamerykańskich, takich jak: cha cha cha, rumba, samba, jive, a także bachata i salsa! Nauka tych żywiołowych tańców pozwoli Paniom poczuć się wyjątkowo, kobieco i zmysłowo oraz zyskać więcej pewności siebie.

Wybierz grupę, kliknij i zapisz się na zajęcia

LATINO SOLO VOLTa – zespół zamknięty (dla osób, które należały do zespołu w roku ubiegłym)

Instruktorka: Kinga Gzela

Zespół taneczny LATINO SOLO to propozycja zajęć, stworzona z myślą o miłośniczkach latynoskich rytmów, które chciałyby prezentować zdobyte umiejętności podczas licznych pokazów, przeglądów i konkursów tanecznych. Zajęcia będą prowadzone w formie regularnych treningów, podczas których zespół pozna różnorodne choreografie, będzie doskonalić aspekty techniczne uczonych kroków oraz będzie pracować nad odpowiednim wyrazem scenicznym. Przewidywany program zajęć dla grupy to nauka żywiołowych i energicznych układów tanecznych, wśród których znajdzie się samba, cha cha, rumba, paso doble, jive bachata czy burleska. Treningi zespołu LATINO SOLO to nie tyko nauka, ale przede wszystkim świetna zabawa, okazja do nawiązania nowych znajomości, wzmocnienia pewności siebie oraz szansa, aby każda z uczestniczek poczuła swoją kobiecość, zmysłowość i wyjątkowość. 

Wybierz grupę, kliknij i zapisz się na zajęcia!

KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO + UŻYTKOWEGO – I stopień

Instruktorka: Kinga Gzela

Zbliża się duża impreza, wesele, bal, dyskoteka a Ty znowu boisz się wyjść na parkiet? Koniec z podpieraniem ścian! Zapraszamy na kurs tańca towarzyskiego i użytkowego, który dedykowany jest dla osób pragnących nauczyć się swobodnego poruszania na parkiecie. Program kursu obejmuje naukę tańców standardowych takich jak: walc angielski, tango, walc wiedeński, slowfox, quickstep, tańców latynoamerykańskich wśród których znajduje się samba, cha cha, rumba i jive oraz tańców użytkowych do których należą discofox, „1 na 1” oraz „2 na 1”.

Kurs tańca to doskonała okazja, aby zdobyć umiejętności które zagwarantują wspaniałą zabawę na każdej imprezie aż do białego rana. To nie tylko nauka ale przede wszystkim świetna zabawa, okazja do nawiązania nowych znajomości a także do odkrycia w sobie mistrza parkietu o czym przekonało się już wielu naszych kursantów.

Na kurs tańca towarzyskiego, możesz zapisać się na nie nawet wtedy, gdy nie masz partnera albo partnerki.

KLUB TAŃCA TOWARZYSTKIEGO (zajęcia dla zaawansowanych)

Instruktorka: Kinga Gzela

Klub tańca towarzyskiego to zaawansowana grupa kursantów, którzy po ukończeniu kilku stopni kursu tańca towarzyskiego, w ubiegłym roku podjęli kontynuację regularnej nauki tańca w ramach sekcji klubowej. Program nauki klubu obejmuje kontynuację nauki tańców standardowych takich jak: walc angielski, tango, walc wiedeński, slowfox, quickstep oraz tańców latynoamerykańskich wśród których znajduje się samba, cha cha, rumba i jive. Podczas zajęć kursanci będą mogli poznać zaawansowane kroki i figury taneczne ze szczególnym uwzględnieniem technicznych aspektów, prowadzenia w parze i doskonalenia jakości tańca. Zajęcia klubu tańca towarzyskiego to nie tylko nauka ale przede wszystkim świetna zabawa oraz okazja do nawiązania nowych znajomości. To także sposób na odkrycie w sobie mistrza parkietu a być może w przyszłości droga do wzięcia udziału w turnieju tanecznym.

Wadowickie Centrum Kultury © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content