9. Art Clip Dance

Tańcząca dziewczyna

Ogólnopolski Art Clip Dance jest dla każdego!
Konkurs jest dedykowany solistom oraz tanecznym duetom. W jego ramach oceniane będą clipy taneczne przesłane przez tancerzy z całej Polski.

Nagrodzeni w konkursie 9. Art Clip Dance!

Jak co roku jury, składające się z profesjonalnych tancerzy, oceni nadesłane clipy i nagrodzi zwycięzców w dwóch kategoriach: taniec współczesny i taniec nowoczesny. Najlepsi tancerze, będą mieli okazję zaprezentować się na scenie WCK już 27 kwietnia 2024 r., podczas pokazu laureatów Dnia Tańca! Wtedy też otrzymają nagrody.
 

Co zrobić aby wziąć udział w konkursie “9. Art Clip Dance”? 

– nagraj swój solowy występ lub duet 

– zapoznaj się z regulaminem konkursu

– wypełnij elektroniczny formularz dostępny na stronie www.wck.wadowice.pl najpóźniej do 15 kwietnia 2024 r.

– opłać akredytacje w terminie 18 – 24 kwietnia 2024 r.

– poczekaj na odpowiedz zwrotną z linkiem do wgrania clipu tanecznego

– wszystkich zgłoszonych zapraszamy 27 kwietnia 2024 r., natomiast z laureatami skontaktujemy się  telefonicznie. Wybrane osoby poprosimy o występ na żywo podczas wydarzenia.

– na najlepszych czekać będą  nagrody

 
Jurorzy Art Clip Dance
Mężczyzna tancerz

David Bawor – Tancerz, choreograf, instruktor tańca, reżyser, poszukiwacz artystycznych Talentów. -Kreatywny i twórczy, zarażający bliskich miłością do tańca i życia, bezustannie dążący do perfekcji. -Wrażliwy na sztukę oraz prawdziwe i szczere emocje. Przy tym stanowczy i wymagający. -Jako trener grup dziecięcych i młodzieżowych stawia przede wszystkim na wszechstronność oraz holistyczny rozwój swoich podopiecznych. -Posiadacz najwyższej klasy narodowej w tańcach latynoskich – dwukrotny zdobywca Pucharu Śląska w tańcu towarzyskim – współpracował przy produkcji filmu bollywoodzkiego „THE RHYTHYM” – wziął udział w przeglądzie paryskich kabaretów – tancerz, choreograf w programach rozrywkowych stacji TVN -należy do zespołu artystycznego przygotowującego REWIE BURLESKI by. Pinup Candy – dyrektor artystyczny Akademii Młodych Artystów.

Kobieta uśmiechająca się

Katarzyna Dec – Choreografka, instruktorka, tancerka, choreoterapeutka, absolwentka UŚ w Cieszynie. Na co dzień oligofrenopedagog, nauczyciel który łączy pracę z osobami z niepełnosprawnością ze swoją największą pasją jaką jest taniec, prowadząc choreoterapie. Prowadziła zajęcia z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi w całej Polsce. Specjalizuje się w stylach street dance. Występowała w teledyskach i na koncertach. Tworzyła choreografie do musicalu młodzieżowego. Była jurorem na turniejach tańca. Dalej rozwija się tanecznie, próbując zarażać ludzi swoją energią i miłością do tańca.

Mężczyzna tańczący

Michał Wróbel– Absolwent Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. L. Różyckiego w Bytomiu, 2010 Rok studiów w P.A.R.T.S. w Brukseli (Prrforming Arts Research and Training Studios), 2010-2011 Pierwsze miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Tańca w Gdańsku w kategorii tańca współczesnego 2009 Pierwsze miejsce w Międzynarodowym Konkursie Choreograficznym dla uczniów szkół baletowych 2009 Wyróżnienie w konkursie na najlepszego absolwenta szkol baletowych Złote Pointy, Szczecin 2010.

Wadowickie Centrum Kultury © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content