ul. Teatralna 1, 34-100 Wadowice

7. Art Clip Dance

Ogólnopolski Art Clip Dance jest dla każdego!
Konkurs jest dedykowany solistom oraz tanecznym duetom. W jego ramach oceniane będą clipy taneczne przesłane przez tancerzy z całej Polski.
logotyp 7. art clip dance
Jak co roku jury, składające się z profesjonalnych tancerzy, oceni nadesłane clipy i nagrodzi zwycięzców w dwóch kategoriach: taniec współczesny i taniec nowoczesny. Najlepsi tancerze, będą mieli okazję zaprezentować się na scenie WCK już 30 kwietnia 2022 r., podczas pokazu laureatów Dnia Tańca! Wtedy też otrzymają nagrody.

Co zrobić aby wziąć udział w konkursie “7. Art Clip Dance”?

  • nagraj swój solowy występ lub duet (maksymalnie do 3 minut)
  • zapoznaj się z regulaminem konkursu
  • wypełnij formularz elektroniczny
  • poczekaj na odpowiedz zwrotną z linkiem do dysku, na który należy wgrać clip taneczny
  • wszystkich zgłoszonych zapraszamy 30 kwietnia, natomiast z laureatami skontaktujemy się  telefonicznie. Wybrane osoby poprosimy o występ na żywo podczas wydarzenia.
  • na najlepszych czekać będą  nagrody rzeczowe, dyplom oraz medal, a za GRAND PRIX będzie przyznana statuetka
  • dla uczestników przewidziane są darmowe warsztaty taneczne modern jazz oraz hip hop od 10:00 – 12:00
  •  na zgłoszenia czekamy do 13 kwietnia 2022 r.

Opłata akredytacyjna wynosi 10 zł – soliści, 30 zł – duety, płatna równolegle z przesłaniem formularza zgłoszenia na numer konta WCK: 29 1050 1445 1000 0023 5760 4020 w tytule wpisując 7 Art. Clip Dance oraz imię i nazwisko uczestnika/ uczestników.

Formularz zgłoszenia: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf1a9KVNP8JxB_qVVaTg9K3mc10edEEfkvHS-1CzE3FfbgaBQ/viewform

Galeria zwycięzców 7. Art Clip Dance

Prezentujemy sylwetki jurorów 7 Art. Clip Dance:

Kuba Kubasik - Tancerz, instruktor tańca

Kuba Kubasik – Tancerz, instruktor tańca. Swoją przygodę z tańcem zaczął w wieku 5 lat w zespole tanecznym w rodzinnym mieście. Mając 15 lat wyjechał do Krakowa, gdzie ukończył XXX LO w Krakowie w klasie o profilu taneczno-teatralnym. W latach 2013-2014 związany z AT RELIESE w Otwocku pod Warszawą, gdzie tańczył i reprezentował formację taneczną RELIESE DANCE COMAPNY. Dotychczasowe największe osiągnięcie taneczne to zdobycie tytułu mistrza świata formacji jazz w 2013 roku na World Dance Week w Mikołajkach. Szkolił się i brał udział w warsztatach tanecznych u najlepszych choreografów w Polsce i za granicami kraju. Obecnie współpracuje ze szkołami tańca w południowej części Polski. W wolnym czasie rozwija umiejętności terapii manualnej dla osób aktywnych, kładąc największy nacisk na regenerację tancerzy.

Dawid Bawor - z zawodu tancerz, choreograf, instruktor tańca

Dawid Bawor –  z zawodu tancerz, choreograf, instruktor tańca,  z pasji wokalista i czarodziej. Posiadacz najwyżej klasy narodowej w tańcu towarzyskim, dwukrotny zdobywca pucharu śląska w tańcu towarzyskim.  Występował w filmach, programach telewizyjnych, teledyskach. Twórca artystycznych projektów, promotor kultury i wychowania w sztuce.  Wieloletni choreograf formacji tanecznych, duetów, solistów, które w kategorii tańca nowoczesnego wytańczyły wiele miejsc na podium. Z paryską szkołą tańca przygotowywał tamtejsze formacje do przeglądów kabaretowych i rewiowych. Jego miłością są musicale – dlatego współpracował  z Teatrem na Dłoni, gdzie przez kilka lat miał możliwość przygotowywania niezwykłych autorskich choreografii. W prezentacjach szuka prawdziwych emocji i szczerej ekspresji uderzającej ze sceny.

Dariusz Kras

Dariusz Kras – tancerz, choreograf, absolwent AWF Katowice. Instruktor tańca: High Heels, Commercial Dance, Jazz, Modern, dla którego muzyka i taniec to pasja. Liczne warsztaty i grupy taneczne do których należał spowodowały, że został instruktorem fitness i tańca. Nadal rozwija się w tym kierunku realizując jako tancerz, choreograf i instruktor na wielu scenach w Polsce i Europie.

 

Wadowickie Centrum Kultury © 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content