ul. Teatralna 1, 34-100 Wadowice

6. Art Clip Dance

Taniec jest Twoją największą pasją? Marzysz o tym, aby w przyszłości występować na największych, światowych scenach? A może po prostu chcesz się sprawdzić i dowiedzieć się jak Twoje umiejętności ocenią profesjonalni tancerze?
W tym roku ogólnopolski Art Clip Dance jest dla każdego!

 

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim konkursie Art Clip Dance dedykowanym solistom oraz tanecznym duetom. W ramach konkursu, oceniane będą klipy taneczne przesłane przez tancerzy z całej Polski.

Jak co roku jury, składające się z profesjonalnych tancerzy, oceni nadesłane klipy i nagrodzi zwycięzców w dwóch kategoriach: taniec współczesny i taniec nowoczesny.

Zapraszamy do zapoznania się z werdyktem.

JURY 2021

Na zdjęciu tancerz - Cezary Borowik. Mężczyzna stoi na jednej nodze, drugą ma uniesioną ku górze, w szpagacie. Ręce ma założone. Tło jest czarne.

Cezary Borowik

młody polski tancerz specjalizujący się w stylu contemporary. Wielokrotny mistrz polski, aktualny Mistrz  Europy  w stylu show dance. Finalista 12 edycji mam Talent i uczestnik world of dance polska. Chłopak o niesamowitej wrażliwości tanecznej pokazujący,  że w tańcu nie najważniejsza jest technika ale emocje. Uświadamiania, że sztuka jest najszlachetniejsza i uszczęśliwia  ludzi.

Swoją przygodę z tańcem zacząć w wieku 17 lat. Mimo dojrzałego  wieku i trudności poznanych styli swoją pracowitością i determinacją osiągnął poziom mistrzowski.  Jest przykładem, że nie wiek a chęci pomagają spełnić najskrytsze marzenia i zrealizować swoje cele. Regularnie szkoli się pod okiem specjalistów z całego kraju i świata  udoskonalając swoje umiejętności i zdobywając kolejną wiedzę. Prace z młodymi tancerzami  traktuje jako szkołę życia  instruktora przy których uczy się podejścia do tancerzy i przekazywania wiedzy. Jego motto życiowe brzmi : „ból to cena jaką płacimy za sile- wiec nie poddaje się kiedy boli”

Największe sukcesy to dwukrotny tytuł mistrza Europy w stylu show dance, tytuł vice mistrza świata w stylu show dance, tytuł II vice mistrza w stylu modern dance, tytuł mistrza polski w stylu disco dance! Nieprzerwanie się rozwija i podbija  świat tańca.

Na zdjęciu tancerka w czarnej sukience. Kobieta jedną rękę trzyma na brzuchu, a drugą na klatce piersiowej. Jedna noga ugięta. W tle dziewczyna w białej sukience.

 

Dagmara Kulesza

Wieloletnia tancerka formacji tanecznych w stylu latynoamerykańskim w Szkole Tańca Astra. Wielokrotna uczestniczka i zdobywczyni najwyższych laurów na konkursach ogólnopolskich, między innymi II-vice mistrzostwo Polski w tańcu towarzyskim formacji tanecznych w Białymstoku. Regularnie szkoli się w takich stylach jak: jazz, modern, taniec współczesny u wybitnych pedagogów tańca z całego świata. Aktualnie studentka w Kieleckim Teatrze Tańca na kierunku taniec jazzowy.

Po prawej stronie stoi młoda tancerka. Kobieta jedną nogę ma ugiętą, dłonie z rozłożonymi placami. Kobieta znajduje się w studiu tanecznym.

 

 

Karolina Moskal

Założycielka Studia Tańca “R”, wieloletnia instruktorka i choreografka. Współpracuje również z Egurrola Dance Studio. Zajmuje się tańcem jazzowym oraz technikami Street Dance’owymi. Szkoliła się w Polsce, w Londynie i Nowym Yorku. Na co dzień prowadzi zajęcia w Sułkowicach, Dobczycach i w Krakowie.

Wadowickie Centrum Kultury © 2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content