Powrót do aktualności

12. Przegląd Filmów Górskich

Plansza reklamowa 12. Przeglądu Filmów Górskich w Wadowiacach

Maraton filmowy, wspaniali goście, konkursy z cennymi nagrodami, towarzyski bieg na Leskowiec, stoiska branżowe i niezapomniana atmosfera. To wszystko odbędzie się w weekend 26 -27 lutego br. w Wadowickim Centrum Kultury. Znany i lubiany Przegląd Filmów Górskich ma swoją kolejną odsłonę!

Już po raz dwunasty Wadowickie Centrum Kultury zaprasza publiczność na Przegląd Filmów Górskich, którego gośćmi specjalnymi będą: Filip Babicz, Roman Ficek, Anna Tybor i Michał Woroch.

W trakcie Przeglądu zaprezentowanych zostanie 8 specjalnie wyselekcjonowanych, nagradzanych i wyróżnionych filmów o tematyce górskiej. Podczas kilkugodzinnego maratonu każdy znajdzie coś dla siebie. Nie zabraknie obrazów dla miłośników gór wysokich, sportów ekstremalnych, wspinaczki oraz zapierających dech w piersiach widoków. To spotkanie połączy pasjonatów, amatorów, fanatyków, aktywnych turystów, sportowców, wspinaczy i tych biernych widzów, lubiących przebywać wśród natury. W programie będzie również spotkanie z twórcami filmu o Krzysztofie Wielickim pt. #To_Be – Mają Pietraszewską – Koper i Grzegorzem Lipcem.

Nie zabraknie także stałego punktu programu PFG: biegu towarzyskiego na Leskowiec prowadzonego przez grupę Wichry Beskidu. W biegu uczestniczyć będzie Roman Ficek.

W programie znajdą się również warsztaty z pierwszej pomocy prowadzone przez grupę GOPR, prezentacje sprzętu outdoorowego naszych sponsorów oraz konkursy z cennymi nagrodami.

Bilety na wydarzenie w cenach: sobota – 50 zł, niedziela – 50 zł oraz karnety na dwa dni festiwalu w cenie 80 zł dostępne od 1 lutego br. w sekretariacie WCK, kasie kina Centrum oraz online na stronie: www.wck.wadowice.pl

Na hasło: “Przegląd Filmów Górskich” – publiczność festiwalowa ma 10% zniżki na noclegi w Hotelu Podhalanin .

Wadowickie Centrum Kultury zastrzega sobie prawo zmiany programu.

Obsługa gastronomiczna: Galicjanka

Wadowickie Centrum Kultury © 2023. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności 

Deklaracja dostępności serwisu wck.wadowice.pl

Wadowickie Środowisko Artystyczne 2020

Dziękujemy za przesłane zgłoszenie.

Po jego sprawdzeniu skontaktujemy się z Państwem

Skip to content