Aktualności

Aktualności

Pogotowie komputerowe, 8.02.2017

Wolontariusze WCK nowe technologie mają w jednym palcu, chętnie i z przyjemnością podzielą się wiedzą ze studentami Wadowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Na prośby i sugestie studentów WUTW 8 lutego startuje POGOTOWIE KOMPUTEROWE. Każdy kto ma problem ze swoim komputerem, smatfonem, tabletem, Internetem, zdjęciami może przyjść w środowe popołudnie o godz. 17:00 i poradzić się wolontariuszy. Przyjmujemy zasadę – pomoc za pomoc:) Mile widziane będą pyszne przekąski, albo drobnostka z dobrego serca za udzieloną pomoc. Wstęp wolny!


Wykład 9.02.2017, Czy Skawa już nam nie zagraża?

semestr roku akademickiego 2016/17 w Wadowickim Uniwersytecie Trzeciego Wieku otworzy bliska tematyka, bo o historii rzeki płynącej przez Wadowice. Spotkanie ze studentami oraz wszystkimi zainteresowanymi poprowadzi 9 lutego 2017 r. o godz 16:30 Karol Witkowski - mgr geografii, doktorant na Wydziale Geograficzno-Biologicznym UP, asystent w Zakładzie Geoinformacji i Badań Geośrodowiskowych Uniwersytetu Pedagogicznego Krakowie; członek zwyczajny Stowarzyszenia Geomorfologów Polskich. Jakie  były średniowieczne powiedzie nad Skawą? Co Narutowicz robił nad Skawą? Czy Skawa już nam nie zagraża? - na te pytania będzie można uzyskać odpowiedź podczas czwartkowego wykładu. Wstęp wolny!


Karnawałowy bal w WUTW, 21 lutego, godz. 18:00, sala kameralna

Zapraszamy wszystkich miłośników dobrej zabawy, wielbicieli tańca i zwolenników przyjemnej muzyki 21 lutego na godz. 18:00 do sali kameralnej WCK. Przy znanych melodiach i przyjemnej atmosferze studenci nie tylko poprawią swoje krążenie, odreagują stresy i zmęczenia, ale będzie to rewelacyjna okazja do poznania się i integracji grup. W programie balu pokaz taneczny, wspólna nauka tańca pod okiem instruktora i oczywiście fantastyczna atmosfera! Bilety: 10 zł dla studentów WUTW/ 15 zł dla osób spoza WUTW. W cenie biletu jeden ciepły posiłek, bufet kawowo-herbaciany, muzyka na żywo.