Wadowicki Uniwersytet Dzieci

Wadowicki Uniwersytet Dzieci

Wadowicki Uniwersytet Dzieci

Zapisy na Wadowicki Uniwersytet Dzieci zakończone! Od 24 lipca rusza nabór studentów do grupy podstawowej zajęć fakultatywnych!

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem zakończyliśmy nabór na wolne miejsca w ramach Wadowickiego Uniwersytetu Dzieci. Rodzice otrzymają informacje mailowe o wynikach rekrutacji.

Natomiast od 24 lipca będziemy przyjmować mailowo chętnych studentów na grupę podstawową zajęć fakultatywnych w ramach WUD.


Na zgłoszenia chętnych studentów zajęć fakultatywnych czekamy od 24 lipca do wyczerpania miejsc. Liczba jest ograniczona.

Propozycja zajęć:

* Zajęcia Laboratorium Młodego Badacza (zajęcia chemiczno - fizyczne) prowadzone przez Fabrykę Kreatywności - dzieci w wieku 6 - 9 lat

* Zajęcia architektoniczne - dzieci w wieku 10 - 13 lat, prowadzone przez Krzysztofa Fabra.

Na zgłoszenia czekamy od 24 lipca do wyczerpania miejsc.

Zajęcia prawdopodobnie będą odbywać się naprzemiennie w środy.
Jeśli będzie mało chętnych z WUD to wtedy na wolne miejsca przyjmiemy dzieci spoza Uniwersytetu.

Potwierdzenia zapisów wraz z oświadczeniami oraz opłata zarówno za grupę podstawową jak i kontynuacje będzie przyjmowana w terminie 4 - 15 września. Opłata będzie zależna od ilości chętnych, ale najprawdopodobniej tak jak było dotychczas  czyli cykl 14 zajęć w ciągu roku :  99 zł za semestr (7 spotkań) studenci WUD, dzieci spoza Uniwersytetu 130 zł za semestr. Można płacić miesięcznie - wtedy 7 rat miesięcznych po 30 zł studenci WUD oraz dzieci spoza Uniwersytetu 7 rat miesięcznych po 40 zł.

Jeśli chodzi o grupy kontynuujące to mamy już wstępną listę i poproszę o potwierdzenie uczestnictwa na początku września.
Wraz z deklaracjami prosimy wtedy o uiszczenie opłaty za I semestr lub pierwszą ratę również w terminie 4 - 15 września.

Szczegółowy program zajęć wraz z terminami i godzinami dla poszczególnych grup będzie dostępny pod koniec sierpnia.

Uniwersytet Dzieci to przede wszystkim miejsce, w którym dzieci z pomocą wykładowców akademickich mogą poznawać w dostosowany dla nich sposób, różne dziedziny nauki. Studenci, oprócz wykładów i ćwiczeń, które odbywają się dwa razy w miesiącu, wyjeżdżają na zajęcia na wyższe uczelnie w tym Uniwersytet Pedagogiczny – patrona WUD , a także biorą udział w zajęciach fakultatywnych oraz nadprogramowych wyjazdach.

Sponsorem Wadowickiego Uniwersytetu Dzieci jest:
logo inwałd

Pliki do pobrania: