Reggae Most

Reggae Most

Przełomowy Reggae Most!

Koncerty, zlot food trucków, pole namiotowe, warsztaty, spotkania i kino plenerowe. Tak będzie wyglądał tegoroczny trzydniowy Reggae Most. Chcesz go współtworzyć? Organizatorzy zapraszają wolontariuszy na spotkanie.

Kamil Bednarek i O.S.T.R. będą gwiazdami tegorocznego Reggae Mostu. Na bulwarach powstanie wioska festiwalowa z wyznaczoną strefą relaksu, polem namiotowym i różnorodnymi warsztatami.

Festiwal dzięki staraniom Wadowickiego Centrum Kultury otrzymał dofinansowanie z Narodowego Centrum Kultury. To pozwoliło rozwinąć skrzydła i po raz pierwszy zorganizować trzydniowe wydarzenie z polem namiotowym wyposażonym w prysznice i sanitariaty. Stworzenie wioski festiwalowej ma umożliwić uczestnictwo w festiwalu ludziom z całej Polski. Organizatorzy spodziewają się licznej publiczności  bowiem oprócz muzycznych gwiazd: Kamila Bednarka, O.S.T.R, Tabu, Jafia, Banjamin i Bob One & Bas Tajpan na publiczność będzie czekało szereg atrakcji około festiwalowych. Dla smakoszy czekać będzie kilkanaście Food Trucków, które zapewnią specjały kuchni z całego świata. Zwolennicy aktywnego spędzania czasu będą mogli skorzystać m.in.: z plenerowej ścianki wspinaczkowej, slacklinu, czy zajęć kuglarskich. Będą również spotkania z podróżnikami i przedstawicielami innych kultur, a także uwielbiane warsztaty podróżnicze dla dzieci oraz różnorodne warsztaty rękodzielniczo – plastyczne.

Festiwal rozpocznie się we czwartek wieczorem seansem kina plenerowego. O godz. 21:30 zapraszamy na bezpłatny pokaz filmu "W drodze do Jah". W tym dniu otwarte zostanie też pole namiotowe. W piątek i sobotę od popołudnia trwać będą warsztaty i spotkania, a od godz. 19.00 rozpoczną się koncerty na festiwalowej scenie.

Cały czas funkcjonować będzie specjalna strefa relaksu wyposażona w leżaki, maty i hamaki. To wszystko w cenie 5 zł za jeden dzień (dzieci do 13 roku życia mają wstęp bezpłatny), a dla korzystających z pola namiotowego przewidziane są karnety festiwalowe w wysokości 30 zł.


Patronat medialny:

radio kraków